Krásný den! Pro všechny registrované (a přihlášené) zákazníky nabízíme po omezenou dobu slevu 20 % téměř na všechny knihy! Objednávky balíme a odesíláme každý pracovní den.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Knižní novinky: zima 2021
01.12.2021

Knižní novinky: zima 2021

Vážení zákazníci,

čas Vánoc se pomalu blíží. V tomto článku Vám nabízíme nejnovější knižní tituly pro dospělé i děti, které potěší Vás i vaše blízké.

Titul se otevře na nové stránce po kliknutí na obrázek.


Pět jazyků lásky (deluxe)

Práce Gary Chapmana je určena těm, kdo chtějí ve svém manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění. Autor provází čtenáře pěti zákadními jazyky lásky, které jsou klíčové pro to, aby se náš vztah s druhým člověkem stal obohacujícím a harmonickým. Poprvé mají čtenáři možnost tuto knihu číst také ve zcela nové dárkové verzi s originálními ilustracemi.

Pět jazyků lásky (Gary Chapman), cena 390 Kč


Bůh své bitvy neprohrává

Známý duchovní autor, karmelitán P. Vojtěch Kodet, v otevřeném dialogu líčí i nelehká období života a otevírá témata, která jsou pro něj důležitá: víra jako osobní vztah, odpuštění, uzdravení, umění rozlišování nebo život s Božím slovem. Své životní ohlédnutí rámuje také bohatou fotopřílohou a krátkými úvahami – monology.

 Bůh své bitvy neprohrává (Vojtěch Kodet, Jan Paulas), cena 449 Kč


Všechno mohu...

Svědectví Pavela Dokládala o mládí a povolání, kněžské službě v době totality, o útocích církevních tajemníků, Pacem in terris i StB až k daru svobody, vzpomínku na svatořečení sv. Anežky České v listopadu 1989 i léta ve Šlapanicích u Brna, následně v Třebíči až po Koclířov.

 Všechno mohu (Pavel Dokládal), cena 295 Kč


Mariino srdce zvítězí

Svědectví „z první ruky“: Mirjaně ze Sarajeva bylo v roce 1981 teprve šestnáct, když spolu s dalšími dětmi spatřila poprvé tajemnou Paní (Gospu). To bylo ještě za totality, následovala válka v Jugoslávii a další dramatické události... Ani po čtyřiceti letech od prvního zjevení nepřestávají do Medžugorje proudit tisíce lidí, kteří hledají Boha.

Mariino srdce zvítězí (Mirjana Soldo), cena 359 Kč


Najít smysl v našich selháních

Autor úspěšné knihy Cesta důvěry se sv. Terezičkou, francouzský kněz a terapeut, rozvíjí své přesvědčení, že terapie a duchovní doprovázení nestojí proti sobě, ale doplňují se. Zabývá se obecným problémem mnoha lidí, pocitem selhání, neúspěchu a nesmyslnosti života, které často vedou k depresi, pocitu neužitečnosti, sebevražedným tendencím apod.

Najít smysl v našich selháních (Joël Pralong), cena 249 Kč


Kniha života

Kniha života Terezie z Avily je jedním z nejkrásnějších svědectví o lásce Boží a lidské touze po Boží blízkosti. Terezie v ní popisuje svou vnitřní duchovní zkušenost – vášnivé hledání Boha i cestu modlitby, na kterou se vydala.

Kniha života (Terezie z Avily), cena 549 Kč


Pro děti a mládež:

Trdliel v kanceláři zázraků

Humorný příběh pro děti od 4 let volně navazuje na první díl série. Tentokrát se Trdliel, anděl strážný malého Aleše, musí vypravit do nebeské kanceláře zázraků, aby tam orodoval za Alešovy rodiče. Jak to tam funguje a jak andílek pochodí..., to se dozvíte v této knížce.

Trdliel v kanceláři zázraků (Edmond Prochain), cena 149 Kč


Betlém

Vánoční příběhy pro děti, které přibližují poselství Vánoc.

Betlém (Jan Twardowski), cena 199 Kč


O Petříkovi

Pohodová četba nejen pro děti, ale i pro celou rodinu, vypráví o dětském štěstí malého Petříka v běžných i dojemných příbězích, které zachycují osudy neúplné rodiny, kterou opustil tatínek.

O Petříkovi (Šimon Hudec), cena 255 Kč


Všechny novinky naleznete v kategorii NOVINKY.

Knihy a další produkty s vánoční tématikou můžete zakoupit v kategorii VÁNOCE.

Pro všechny registrované zákazníky nabízíme po omezenou dobu slevu 20 % na knižní tituly. Pro získání slevy se zaregistrujte a přihlaste (po přihlášení se u produktů zobrazí snížená cena). Tato sleva se nevztahuje na již zlevněné a vybrané produkty, nelze kombinovat s dalšími slevami.

 

Požehnané svátky Vám přeje

Knihkupectví HOSANA
hosanavm.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Kde nás najdete

Knihkupectví HOSANA
Poutní dům č. 1
Svatý Hostýn
768 72 Chvalčov

tel.: +420 603 279 290Knihkupectví HOSANA
Komenského 3
(boční vchod budovy České spořitelny)
757 01 Valašské Meziříčí

tel.: +420 732 369 080

 

Kontakty
Logo
Křesťanské knihkupectví a devocionálie HOSANA
Vladimír Maňas
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz